Доставка

Користувацька угода

Дана Користувацька угода (надалі – Угода) регламентується нормами чинного в Україні законодавства України, в тому числі, положеннями Закону України «Про електронну комерцію», Законом України «Про захист прав споживачів», Законом України «Про рекламу», Законом України «Про захист персональних даних», а також іншими законами і підзаконними нормативно-правовими актами України. Інтернет-магазин shoco.ua з одного боку, і Користувач з іншого боку, зобов’язуються дотримуватися умов цієї Угоди в процесі правовідносин

Визначення термінів

Адміністрація – адміністрація інтернет-магазину dailydose.com.ua , що розміщений за адресоюdailydose.com.ua , ФОП Воробець Маркіян Михайлович, місце реєстрації: головне управління ДПС у Львівській області, Стрийська державна податкова інспекція (м. Стрий) 

Сайт (Інтернет-магазин) – веб-сайт, що розміщений за адресою dailydose.com.ua 

Користувач – дієздатна особа, яка погодилась із умовами Угоди, що має доступ до Сайту з допомогою мережі Інтернет та використовує його.

Предмет угоди

1.1. Предметом даної Угоди є надання Користувачеві Інтернет-магазину доступу до наявним на Сайті інформації, товарам та послугам, що надаються, і регламентування порядку використання Сайту Користувачем.

1.1.1. Інтернет-магазин надає Користувачеві наступні види послуг (сервісів):

 • доступ до електронного контенту на безоплатній основі для особистого некомерційного використання та з правом придбання (завантаження), перегляду контенту;
 • доступ до засобів пошуку та навігації Інтернет-магазину;
 • надання Користувачеві можливості розміщення повідомлень, коментарів, рецензій Користувачів;
 • доступ до інформації про товар/послуги і до інформації щодо придбання товару/послуги на безоплатній основі;
 • реєстрація на заходи;
 • інші види сервісів, що реалізовані на сторінках Інтернет-магазину.

1.1.2. Під дію даної Угоди підпадають всі діючі (дійсно функціонуючі) на даний момент послуги (сервіси) Інтернет-магазину, а також будь-які їх подальші модифікації і додаткові послуги (сервіси) Інтернет-магазину, що з`являються в подальшому.

1.2. Доступ до Інтернет-магазину надається на безоплатній основі.

1.3. Дана Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до Сайту, вважається, що Користувач приєднався до даної Угоди та погоджується з її умовами. Якщо Користувач незгідний із такими умовами він зобов’язується негайно припинити використання Сайту.

1.4. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється чинним в Україні законодавством.

Реєстрація користувача, збір персональних даних та конфіденційність

2.1. Оформлюючи замовлення на Сайті Користувач погоджується з умовами цієї Угоди.

2.2. Адміністрація Інтернет-магазину збирає, зберігає і обробляє інформацію, що містить персональні дані Користувача відповідно до чинного законодавства України та Політики конфіденційності та захисту персональних даних, що розміщена на Сайті.

2.3. Користувач гарантує, що він старший 18-річного віку та володіє повною дієздатністю.

Права та обов’язки Сторін

3.1. Адміністрація сайту має право:

3.1.1. Змінювати правила використання Сайту та безпосередньо зміст Сайту шляхом прийняття нової редакції Угоди на Сайті, яка набирає чинності з моменту її викладення на Сайт.

3.1.2. Обмежити доступ до Сайту у випадку порушення Користувачем умов даної Угоди.

3.1.3. Видаляти будь-яке повідомлення/коментар Користувача на Сайті без його згоди та безоплатно використовувати будь-які повідомлення/коментарі Користувача.

3.1.4. У разі виявлення недостовірної інформації, що надана Користувачем при реєстрації на Сайті, Адміністрація залишає за собою безумовне право на анулювання такого облікового запису без будь-якого відшкодування чи компенсації.

3.2. Користувач має право:

3.2.1. Отримати доступ до використання Сайту після дотримання вимог щодо реєстрації.

3.2.2. Користуватися всіма наявними на Сайті послугами, а також придбавати товари / послуги, що запропоновані Сайтом.

3.2.3. Користуватися Сайтом виключно з метою та в порядку, що передбачений даною Угодою та законодавством України.

3.3. Користувач зобов’язаний:

3.3.1. Надавати за запитом Адміністрації сайту додаткову інформацію, котра має безпосереднє відношення до послуг, що надаються Сайтом.

3.3.2. Не порушувати майнові та/або немайнові права відповідних правоволодільців при використанні Сайту.

3.3.3. Не здійснювати дій, що можуть бути розцінені як такі, що порушують нормальну роботу Сайту.

3.3.4. Не розголошувати з використанням Сайту будь-яку конфіденційну інформацію та інформацію, що знаходиться під захистом згідно чинного законодавства України.

3.3.5. Не використовувати Сайт для розповсюдження інформації рекламного характеру, без згоди Адміністрації сайту.

3.3.5. Не використовувати сервіси Інтернет-магазину з метою:

– завантаження протизаконного контенту;

– підбурювання до вчинення протиправних дій;

– вчинення протиправних дій (в тому числі, але не виключно, для порушення прав третіх осіб, приниження прав меншин тощо)

– представлення себе за іншу особу та/або представника організації без достатніх правових підстав.

3.3.6. Надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані при використанні сайту (в тому числі, але не виключно реєстрації на сайті, реєстрації на захід, користування послугами, що представлені на Сайті, купівлі товарів тощо).

3.3.7. Нести відповідальність за збереження безпеки і конфіденційності логіна і пароля, що надані Адміністрацією Сайту Користувачу після реєстрації. Користувач несе відповідальність за будь-які дії з логіном та паролем на Сайті. У разі втрати логіна та/або пароля Користувач зобов’язується повідомити про це Адміністрацію Сайту. Не допускається передача логіну та паролю третім особам. У разі виявлення передачі логіну та паролю третім особам, Адміністрація має право на анулювання такого облікового запису та скасування покупок, що були зроблені через такий запис.

3.3.8. Перед використанням Сайту ознайомитись та погодитись із Політикою конфіденційності та захисту персональних даних.

Користувачу забороняється:

3.4.1. Використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми та вчиняти інші дії задля доступу, надбання чи відстеження змісту сайту Інтернет-магазину. 

3.4.2. Порушувати функціонування Сайту. 

3.4.3. Будь-яким способом обходити навігаційну систему Сайту для отримання/спроби отримання будь-якої інформації, документів або матеріалів будь-якими засобами, котрі спеціально не надані сервісами даного Сайту. 

3.4.4. Несанкціонований доступ до функцій сайту, будь-яким іншим системам чи мережам, що відносяться до даного Сайту. 

3.4.5. Порушувати систему безпеки або аутентифікації на Сайті або в іншій мережі, що відноситься до Сайту. 

3.4.5. Виконувати зворотній пошук, відслідковувати чи здійснювати спроби виконувати зворотній пошук, відслідковувати будь-яку інформацію про будь-якого іншого Користувача Сайту. 

3.4.7. Використовувати Сайт та його вміст в будь-яких цілях, що заборонені чинним законодавством України.

Використання Сайту Інтернет-магазину

4.1. Сайт та його вміст, що входить у склад Сайту, належить та підлягає управлінню з боку Адміністрації Сайту. 

4.2. Вміст Сайту не може бути скопійований, опублікований, переданий чи розповсюджений будь-яким способом без попередньої письмової згоди Адміністрації Сайту.

4.3. Дія даної угоди розповсюджується на всі додаткові положення щодо купівлі Товару та надання послуг, що доступні до замовлення на сайті. 

4.4. Адміністрація сайту має право в будь-який час без повідомлення Користувача вносити зміни в перелік послуг та Товарів, що доступні для замовлення на Сайті, а також їх вартість. 

4.5. Власником прав інтелектуальної власності на інформацію та товари, що відображені на Сайті є Адміністрація. Використання текстових та/або фото/відео матеріалів Сайту можливо лише з дозволу Адміністрації.

 

Відповідальність

5.1. Адміністрація Сайту за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки/шкоду , що виникли внаслідок використання Сайту, неможливості використання або результатів використання Сайту.

5.2. Будь-які збитки, котрі Користувач може понести у випадку умисного або необережного порушення будь-якого положення даної Угоди, а також внаслідок несанкціонованого доступу до комунікацій іншого Користувача, Адміністрацією сайту не відшкодовуються. 

5.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за:

– затримки чи збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, або неполадок в телекомунікаційних, комп’ютерних , електричних чи інших системах; 

– дії систем переказів, банків, платіжних систем та затримки, що виникли у зв’язку з їх роботою;

– неналежне функціонування Сайту у випадку відсутності у Користувача необхідних технічних засобів для його використання;

– неправомірні дії третіх осіб;

–  збої в роботі Сайту, що спричинені комп’ютерними вірусами чи помилками в коді.

5.4. Матеріали та послуги Сайту представлені та надаються без будь-яких гарантій. Інтернет-магазин не гарантує повноти та точності таких матеріалів та/або послуг.

0
  0
  Ваше замовлення
  Your cart is emptyReturn to Shop
   Calculate Shipping
   Застосувати купон